Klimatizace Panasonic

Březen 1918. Zatímco u nás teprve pomalu vznikalo Československo, o bezmála 9 tisíc km na východ vznikla značka Panasonic. Přesně o 40 let později zaklepala na dveře její první klimatizace, jejíž inovované verze vám přinášíme.

PANASONIC

Nástěnné Heatcharge VZ

Nástěnný split ve výkonu 2,5 kW a 3,5 kW pokryje plochu místnosti až do 25 m². Akumulátory tepla Heatcharge pro uchování tepla, nepřetržitého a rychlého vytápění. Z nejtišších na trhu. Inteligentní senzor Econavi. Patentovaná technologie nanoe™ čistí prostor od mikroorganismů, virů, bakterií a plísní, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Invertor Inverter+ přináší výkonnost i efektivitu i při teplotě až -35 °C. Možnost konektivity BMS. Infraovladač v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

Nástěnné Heatcharge VZ

Nástěnné TZ

Nástěnný split ve výkonu 2 kW až 7,1 kW. Technologie nanoe™ X. Sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Zabudovaná WiFi. Upravená konstrukce pro jednoduchou instalaci a údržbu. Rotační kompresor R2 = vysoká výkonnost a efektivita. Bez nadměrného vysoušení objektu. Technologie invertoru Inverter. Snadný přístup k venkovní jednotce. Konektivita BMS. V balení infraovladač CZ-RL511D. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

Nástěnné TZ

Nástěnné Etherea

Nástěnný split Etherea ve výkonu 2,05 kW až 7,1 kW. Inteligentní senzor Econavi. Zabudovaná WiFi. Matná, čistě bílá, stříbrná či grafitově šedá vnitřní jednotka. Technologie nanoe™ X. Pouze 15 minut k dosažení požadované teploty. Supertichá. Příjemný sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Automatický restart, auto režim. Nejvýkonnější systém invertoru Panasonic = Inverter+. Konektivita BMS. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

Nástěnné Etherea

Nástěnné BZ

Nástěnný split ve výkonu 2,5 kW až 6 kW. Mimořádně kompaktní design o šířce pouhých 779 mm. Čistší vzduch v interiéru díky filtru PM2,5. Aerowings. Tichý chod - pouze 20 dB(A). Vytápění až do –15 °C. Volitelné ovládání přes internet a hlasové ovládání (vyžaduje CZ-TACG1). Infraovladač v balení.

Nástěnné BZ

Parapetní

Parapetní split ve výkonu 2,5 kW až 5 kW. Je vhodnou náhradou za radiátory. Techonologie nanoe™ X. Snadná údržba vnitřní jednotky díky uchycení předního panelu. Supertichá. Rotační kompresor R2 zaručí vytápění místnosti při -15 °C. Nejvýkonnějšího systém invertoru Inverter+. Konektivita s BMS. Volitelné WiFi. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

Parapetní

Kanálové

Kanálový split s výkonem 2,5 kW až 6 kW. Určená zejména pro skryté instalace komerčních prostor a interiérů. Nenaruší design místnosti. Volitelné WiFi. Rotační kompresor R2 pro vysokou výkonnost a efektivitu i v extrémních podmínkách. Chlazení až do -15 °C. Technologie invertoru = Inverter. Konektivita BMS. Kabelový ovladač CZ-RD52CP v balení. Pracuje s chladivem R32, R410 a R22.

Kanálové

Multisplit Free Multi system Z

Multisplitové kondenzační jednotky ve výkonu 3,5 kW až 9 kW pro 2-5 vnitřních jednotek. Vnitřními jednotkami mohou být nástěnné, parapetní, kazetové a kanálové. Vhodné pro vzdálenosti až 80 m. Vysoká účinnost až do -15 °C. Konektivita BMS. Možnost WiFi. 5 let záruka na všechny kompresory venkovních jednotek. Účinnost až A+++. Ovladače v balení vnitřních jednotek (kromě kazetových jednotek - nutno objednat samostatně). Pracují s chladivem R32, R410A a R22.

Multisplit Free Multi system Z

Komerční PACi

PACi NX Standard s výkonem 2,5 až 14 kW nebo PACi NX Elite s výkonem 3,6 kW až 25 kW. Techonologie nanoe™ X. Snížená hlučnost. Povrchová úprava kondenzátoru Bluefin prodlužuje životnost a zabraňuje korozi. Technologie inventoru Inverter+. Konektivita BMS. 5 let záruky na všechny kompresory. Jednotky PACi lze také napojit jako přímé chlazení vzduchotechnických jednotek pomocí AHU boxu. Pracují s chladivem R32, R410A nebo R22.

Komerční PACi

VRF systémy

Jednoduché a flexibilní řešení pro komerční a průmyslové objekty. Panasonic nabízí elektrické systémy VRF = ECOi (2trubkový Mini ECOi LZ2, Mini ECOi LE2/LE1, 2trubkový ECOi EX a 3trubkový ECOi EX) a plynové systémy VRF = ECO G (2trubkový ECO G GE3 A 3trubkový ECO G GF3).

VRF systémy

Fancoily

Určené pro distribuci tepla nebo chladu. Vhodné tam, kde není možné mít podlahové vytápění a není možné umístit dostatečně velké radiátory. Při teplotě vody 35 °C jsou fancoily schopné vytápět místnost s minimálním množství energie. Na výběr máte parapetní, kanálové nebo nástěnné. Ekologický provoz, kompaktní provedení, nízká hlučnost. Certifikace Eurovent.

Fancoily