Ventilátory

Ventilátory Aerauliqa lze integrovat a sladit s jakýmkoliv vnitřním prostředím. Zajistí vám vyšší zdravotní přínosy a splní náročné požadavky moderního života. 

AERAULIQA

QD

Ideální pro odsávání vzduchu v koupelnách, toaletách a malých a středních místnostech. Vhodné pro odsávání vydýchaného vzduchu přímo do venkovního prostředí nebo pomocí krátkého potrubí (max. 3 metry). Jednotky lze namontovat na stěnu či panel, na strop nebo na okno.

QD

QS

Pro kratší vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Integrovaná zpětná klapka. Průměr napojení 100, 120 mm. Pro odsávání vzduchu v koupelně, na toaletě a v malých a středních místnostech. Jednotky lze namontovat na stěnu či panel, na strop nebo na okno.

QS

QX

Ideální pro odsávání vzduchu v malých a středně velkých místností. Výkonné odsávací ventilátory navržené k překonání odporu systémů s dlouhým potrubím. Jednotky lze namontovat na stěnu či panel nebo strop. Navržené pro povrchovou nebo zapuštěnou (sádrokartonovou) instalaci prostřednictvím speciálního příslušenství na vyžádání. Montážní konzole na stěnu součástí balení, volitelně montážní konzole do sádrokartonu.

QX

QXD

Pro odsávání zatuchlého vzduchu z malých a středně velkých místností, jako jsou toalety a koupelny v domácnostech, hotely a kanceláře. Koncipovány tak, aby překonávaly odpor dlouhého potrubního systému. K zabudování do zdi nebo do podhledu. Vhodné pro vestavnou montáž a pro současné odsávání pachů a par z okolí, z WC mísy nebo přilehlých místností.

QXD