Tepelná čerpadla Airwell

Objevte nákladově nejefektivnější a ekologické topné systémy pro domácnost. Řada tepelných čerpadel Wellea vám sníží účty za energii a postará se o vaše pohodlí.

AIRWELL

Wellea WT

Tepelné čerpadlo ve výkonu od 4,25 kW až 16 kW. Nádrž na teplou vodu v ceně (190 nebo 240 litrů). Topení i chlazení. Energetická třída A+++. Včetně WiFi vybavení. Záložní elektropatrona ve výkonu 3 kW. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

Wellea WT

Wellea split

Čerpadlo ve výkonu od 4,25 kW až 16 kW. Kompaktní řešení vhodné pro malé prostory. Energetická třída A+++. Včetně WiFi vybavení. Zabudovaný topný kabel k vyhřívání kondenzátní vany. Záložní elektropatrona ve výkonu 3 kW. Režim vytápění je funkční až do -25 °C. Výroba teplé užitkové vody až do 60 °C. Podlahové vytápění. V balení čidlo TUV a český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

Wellea split

Wellea monoblok

Čerpadlo ve výkonech 4,2 kW – 15,9 kW. Chlazení a vytápění. Včetně WiFi vybavení. Pro rychlou výměnu zdrojů tepla. Záložní elektropatrona u jednotek 8 kW a výše. Prostorový termostat v ovladači. Jednoventilátorové provedení ve všech výkonech. Energetická třída A+++. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

Wellea monoblok

Wellea monoblok DF

Čerpadlo ve výkonech 18,3 kW – 29,93 kW. Jedny z nejvýkonnějších monobloků na trhu. Topení i chlazení. Ideální pro rozsáhlejší budovy a obchodní objekty. WiFi vybavení. Energetická třída A+++. Prostorový termostat v ovladači. V balení český ovladač RCW30. Pracuje s chladivem R32.

Wellea monoblok DF

Nádrže TUV

Tepelná čerpadla pro ohřev teplé užitkové vody. Ideální náhrada za bojlery – až 4x vyšší účinnost. Kompaktní provedení pro snadnou instalaci. Integrovaná ochrana proti vodnímu kameni. S LCD displejem pro snadné používání. Bez instalace chladiva. Zabudovaná elektropatrona 3 kW. V provedení se solárním výměníkem ve verzi S.

Nádrže TUV