Technologie nanoe™ X přináší do interiéru kvalitní venkovní vzduch

Technologie nanoe™ X přináší do interiéru kvalitní venkovní vzduch

Kvalita lidského života závisí na hodně věcech, třeba na tom, co jíme, jestli sportujeme, jestli umíme relaxovat, ale i na způsobu, jak dýcháme a co dýcháme, protože dech je esencí života.

Vlastnosti technologie nanoe™ X umožňují deaktivovat určité typy škodlivin, jako jsou bakterie, viry, plísně, alergeny, pyly a některé nebezpečné látky.

Co je na technologii nanoe™ X jedinečné?

Hydroxylové radikály jsou nestabilní molekuly vyhledávající reakci s jinými prvky, jako je například vodík, kterých se zachytí. Díky této reakci potlačují tyto radikály množení škodlivin, jako jsou bakterie, viry, plísně a pachy, rozkládají je a neutralizují jejich nepříjemné účinky. Jde o přirozený proces, který významně zlepšuje vnitřní prostředí.

Kde se technologie nanoe™ X používá?

Tuto technologii najdeme v různých produktech čištění vzduchu a povrchů, například ve vlacích, výtazích, automobilech, domácích spotřebičích, v rámci kosmetické péče a samozřejmě v klimatizacích.

Efektivita technologie nanoe™ X byla testována externími laboratořemi v Německu, Dánsku, Malajsii a Japonsku.

Panasonic vyvinul první zařízení nanoe v roce 2003. Po každoročních investicích do výzkumu a vývoje byla uvedena na trh vylepšená technologie nanoe™ X, která nabízí 10x a 20x vyšší výkon.

Panasonic Heating and Cooling Solutions začleňuje technologii nanoe™ do široké škály zařízení pro obytné i komerční prostory. Jedná se o řešení, které nevyžaduje filtry ani údržbu a může fungovat nezávisle na vytápění nebo chlazení.

Díky této technologii se celý interiér promění na čisté a bezpečné místo.